Reklamy

Co przeczytam:
- opowiadania fantastyczne,
- paranormal romance,
- obyczajówki,
- kryminały,
- opowiadania historyczne,
- pamiętniki,
- fanficki, ale tylko jeśli naprawdę mnie zainteresują.

Czego nie przeczytam:
- czegokolwiek o mandze bądź anime,
- większości fanficków,
- opowiadań o wampirach,
- czegokolwiek, gdzie występują rażące błędy stylistyczne/ortograficzne/interpunkcyjne.


Muszę również dodać, że najchętniej wpadam na blogi osób, które czytają Kierunek. Klasa maturalna niestety oznacza ograniczoną ilość wolnego czasu. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale tylko jeśli fabuła jest naprawdę niebanalna (:

91 komentarzy:

 1. Zauważyłam, że nie czytasz już Only half a blue sky, poza tym i tak niedługo będę kończyć to opowiadanie. Góra dwa tygodnie i będzie pozamiatane. :c
  Jeżeli znajdziesz chwilkę, to serdecznie zapraszam:
  hear-your-voice-again.blogspot.com
  Jest to druga część jednego z moich opowiadań... z resztą wszystko wyjaśniłam na blogu. c;
  Zapraszam. ^^
  PS. Nie zrażaj się szablonem, czy coś. To nie jest ff o One Direction. :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 4. Opowiadanie pt. Kaktus w sercu.
  Zapraszam serdecznie,
  http://aludzieniechmowia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zmieni się twoje życie gdy diabły z przeszłości z powrotem w nim zawitają?
  Ich ponowne spotkanie było przypadkiem czy może przeznaczeniem?
  Kłamstwa i niedokończone sprawy...
  To czas żeby wyszły na jaw?
  Katherine wiedzie spokojne z pozoru szczęśliwe i bezpieczne życie. Wyczekuje swojego ślubu z Marcusem Valyriusem Antonym Lancasterem bajecznie bogatym dostojnikiem brytyjskim, o szlacheckim rodowodzie i wysokiej pozycji. Jednakże miesiąc przed dniem ślubu mężczyzna znika bez słowa. Zdeterminowana dziewczyna postanawia odnaleźć ukochanego, ale co może się wydarzyć gdy spotka swoją pierwszą miłość z młodzieńczych lat? Co więcej będzie zdana tylko na niego? Mówią, że stara miłość nie rdzewieje.
  Chcesz poznać losy dawnych kochanków? Zapraszam na xviii-w.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej. ;)
  Chciałam Cię tylko poinformować, że z Wrogiem Publicznym pojawiłam się też na blogspocie. Jakoś tak mi tęskno było do bloggera, no... c; Jeśli będziesz chciała kiedyś zajrzeć, to jestem tu: http://wrog-publiczny.blogspot.com/
  Pozdrawiam! Miłych wakacji! ;D
  Eveline

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyznaje zasadę "Czytanie za Czytanie", jednak zostawiam ten spam, gdyż myślę, że twoje opowiadanie mogłoby mnie zainteresować.
  Jeśli, również któreś z moich opowiadań przypadnie Ci do gustu, to serdecznie zapraszam na komentowanie od samiutkiego początku, a odwdzięczę się tym samym.
  (Opisy sobie daruję, bo znajdują się na stronach, podobnie jak trailery. Streszczeń nie posiadam bo ich nie uznaję).

  http://sie-nie-zdarza.blogspot.com/

  http://prawdziwa-legenda.blogspot.com/

  http://samotna-krolewna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Mają dom, rodziny i szczęście, na które tak ciężko pracowali. Brudną przeszłość zostawili już dawno za sobą... Do czasu...
  Seria porwań, dziwnych zbiegów okoliczności, a w końcu śmierć jednej z sióstr Parker doprowadzi do ponownego odbezpieczenia broni i chęci odnalezienia sprawcy, bez względu na konsekwencje. A co, jeśli jest nim ten, którego nigdy byśmy o to nie podejrzewali?
  Przeszłość powraca z siłą, która może ich zniszczyć, lub uczynić jeszcze silniejszymi. Tylko od nich zależy, czy się poddadzą, czy będą walczyć o swoją wolność i bezpieczeństwo bliskich. Ale póki się z nią nie zmierzą, są "uwięzieni w przeszłości".
  Zapraszam na: http://uwiezieni-w-przeszlosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć kochana!
  Zapraszam do siebie, jeśli masz ochotę.
  http://kiedy-gram-znika-caly-swiat.blogspot.com/
  Co prawda nie dorastam Ci do pięt, ale może jednak? :c

  OdpowiedzUsuń
 10. http://tyranniezgodny.blogspot.com/

  Pierwszy raz zabił, gdy miał dziewięć lat. Nie przez przypadek, o dziwo, lecz z premedytacją. Spojrzał w oczy swojej ofierze i wiedział, że tak musi postąpić. Takie było prawo, takie mieli tu zasady. W dzisiejszym świecie słabszy zawsze zginie wcześniej i Tyran rozumiał to, już odkąd był dzieckiem.

  Kiedy Twoim życiem kieruje bezlitosny osobnik, a wszystko wokół składa się jedynie na śmierć i cierpienie, nie wyjdziesz z tego z nadal bijącym sercem.

  Dlatego właśnie, gdy mały Sebastien dostał rozkaz, by zabić, to bez zastanowienia to uczynił. Mijają lata, a chłopiec powoli przeradza się w mężczyznę. Człowieka, który odrzuca swoje imię i staje się dla całego świata obiektem przerażenia, czystym złem, Tyranem. Ludzie giną, zamordowani we własnych łóżkach, w kinach, na ulicy.

  On zawsze Cię znajdzie, przecież nie ukryjesz się przed powietrzem...

  Kim więc jest ta kobieta, która od pewnego czasu podąża za nim krok w krok? Chodzi smutna, dużo mówi, lecz nikt jej nie odpowiada, wszyscy wokół traktują ją jak powietrze. Czy jest duchem? Dlaczego więc umiera z każdą kolejną ofiarą Tyrana? I czemu Tyran płacze? Widzę łzy na jego twarzy, choć oczy pozostają puste.Wiatr się wzmaga. Nadchodzi czas, kiedy nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 11. Vakme, masz jeszcze do mnie cierpliwość? Bo jeśli tak, to znów to zrobię. Zaproszę Cię do siebie. Jak będziesz miała ochotę i czas. :D
  http://kroniki-blekitnego-smoka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam do mnie na nowość, czekam na 28.08 z niecierpliwością::P
  zapiski-condawiramurs

  OdpowiedzUsuń
 13. Nominowałam Cię do LBA. Szczegóły tutaj: http://miniatury-pat.blogspot.com/2015/08/liebster-award.html

  Nadrobię w ciągu dwóch tygodni.

  OdpowiedzUsuń
 14. Brama Boga widziała wiele. Ginęła w płomieniach, by odradzać się na nowo. Przyjmowała krew, wierząc, że da ona życie nowym bohaterom. Upadała, podnosiła się, by potem ponownie upaść. Ostatecznie zniknęła. Brama Boga. Babilon.
  Historia lubi się powtarzać, a naszej cywilizacji od dawna wróżono zagładę. Jesteśmy jednymi z wielu, którzy wierzyli w swoją potęgę. W roku 2202 świat zaczyna kroczyć ku samozniszczeniu. Technologia rządzi ludźmi i tylko jeden człowiek trzyma ją w ryzach. Nikt nie odważy się przyznać, że jest bezlitosny. Tylko rebelianci walczą o powrót dawnego porządku. Z chwilą, gdy przyjmują w swoje szeregi nowego członka, ludzkość zaczyna odliczać czas do swojego końca.

  Zapraszam na strefa-babilon.blogspot.com
  Pozdrawiam serdecznie i życzę ogromnych pokładów weny! :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam serdecznie na pierwszy rozdział. c;
  hear-your-voice-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Komisarz Rosalie Russell postanawia odejść z policji. Podejmuje się wyzwania opieki nad dziećmi. Czy to, że lubi dzieci oraz doświadczenie, które wyniosła z pracy policjantki wystarczy?
  Czy Dorian wytrzyma z irytującą kobietą-policjantką? Przeszłość lubi namieszać, dlatego nic nie będzie takie proste jak mogłoby się wydawać.
  Hannah w końcu znalazła pracę, w której się spełnia. Odnajdzie się w nowej sytuacji, którą niesie dla niej los? Postanowi zaryzykować czy wybierze wymarzoną pracę?
  Laura to istny anioł. Czy będzie potrafiła zrezygnować z kogoś, kto okaże się niegodny jej zaufania? Plany, które stanowiły dla niej główny cel w życiu, teraz okażą się być dalekimi marzenia nie do spełniania. Podda się? Czy będzie walczyła?

  Trzy przyjaciółki, trzy różne historie.
  Czy każdy ma szansę na miłość? Czy każdy odnajdzie swoje szczęście, spokój?

  http://bezsennedni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Szukasz inspiracji? Ładnych zdjęć? A może potrzebujesz cytat na piękną dedykację?
  Na naszym blogu zapewniamy wszystkie wyżej wymienione!
  Jeśli potrzebujesz czegoś konkretnego, zawsze możesz poprosić w komentarzu, służymy pomocą :)
  Zapraszamy na http://podniebne-marzenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Jeżeli masz ochotę, to zapraszam na nowy rozdział
  http://nieobecne-jutro.blogspot.com/
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 19. Madison: To długa historia. Pełna nieporozumień i absurdów. Historia o tym, jak jednego dnia się zakochałam i jak musiałam przeżyć całe życie, by to zrozumieć.

  Annie: Czasami wydawało mi się, że wiem, czym jest miłość. Kochałam raz, drugi, trzeci. Ale gdy przyszło mi zmierzyć się z prawdziwym uczuciem, było ono tak nieporawdopodobne, że ciężko było mi w nie uwierzyć.

  Historia pisana jest z perspektywy dwóch dziewczyn, przyjaciółek i opowiada o tym, jak krucha jest granica pomiędzy śmiechem a łzami.

  zapraszam na: trying-to-escape-it.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Zapraszam serdecznie: http://dajmiznak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Zapraszam na nowy rozdział :)
  http://nieobecne-jutro.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Cześć!
  "Ocalić od zapomnienia" jest pamiętnikiem pisanym przez dziewiętnastoletnią Klarę, która nie radząc sobie z wyjazdem przyjaciółki oraz mieszkaniem pod jednym dachem z matką, przeżywającą drugą młodość, ucieka w wirtualny świat.
  Jej życie jest monotonne i doszczętnie wyprane z jakichkolwiek emocji, aż do dnia, w którym dostaje tajemniczy list...
  W kopercie, oprócz zniszczonego pergaminu znajduje wyblakłą fotografię oraz niewielki, pokryty rdzą klucz.
  Klara staje przed trudnym wyborem, czy pogodzić się z losem, czy stawić mu czoła i rzucić się w wir największej przygody swojego życia.
  http://nauczysz-sie-mnie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 24. Zapraszam na http://give-me-your-heart-and-your-soul.blogspot.com

  Zawsze grzeczna, odpowiedzialna, poukładana. Dobrze się uczy i spotyka się z odpowiednim chłopakiem. Wszystko, co robi jest nienaganne. Jest dumą dla swoich rodziców. Wydaje jej się, że prowadzi idealne życie, a jej cel, jakim jest dostanie się do wymarzonego collegu , jest już na wyciągnięcie ręki.
  Jednak jeden wieczór wywraca jej życie do góry nogami. Wkracza na niebezpieczną ścieżkę, z której nie ma ucieczki. Wie to, a mimo wszystko brnie dalej. Spytacie dlaczego? Bo chcę żyć. Ale nie byle jak, tylko pełnią życia. A On wydaje się być jej jedyną szansą. Jego tajemniczość przyciąga ją jak magnes. on potrafi pokazać jej czym jest prawdziwe życie pełne adrenaliny i namiętności. Jest pewna, że to da jej szczęście. Ale czy na pewno? Może jest wręcz odwrotnie?

  Aurelia

  OdpowiedzUsuń
 25. „ Przemieniłem się w średniowieczu dokładnie nie wiem w którym roku.
  To było kilka dni przed tym kiedy chcieli mnie zabić.
  Kto chciał spalić mnie na stosie zapłacił za złe chęci swoją własną krwią…i duszą”

  „Delikatnie przejechała dłonią po jego chłodnej skórze chcąc sprawdzić jak zareaguje,
  Zastygł w bez ruchu a wzrok wbił w przestrzeń,
  Lekko obrócił głowę i zamrugał kilka razy,
  Obrócił się w stronę dziewczyny i ujął jej twarz w dłonie,
  I pozwolił jej poznać swoje tysiącletnie życie”

  Jak chcesz poznać dalszy ciąg mojej historii zapraszam do mnie na bloga.
  http://you-never-know-when-death-comes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 26. Zapraszam serdecznie,
  http://kobieta-pisze-opowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Zapraszam na nowe, jednoczęściowe opowiadanie, które nigdy nie będzie miało kontynuacji.
  Nie ukrywam, że bardzo mi zależy na twojej opinii, bo jest to całkowita nowość dla mnie, taka pierwsza próba opowiedzenia czegoś w jednej części i chciałbym się dowiedzieć jak zdaniem innych (także twoim) mi poszło.

  http://dariusz-tychon.blogspot.com/2015/10/nie-badz-don-kichotem.html

  OdpowiedzUsuń
 28. Yo!
  Chciałabym abyś odwiedziła bloga z moją serią Trylogia Burzy. Jest to urban fantasy i lekkie sci-fi. Właśnie zaczynam część pierwszą o tytule: Błyskawica.
  Mam nadzieję, że wpadniesz i ci się spodoba :)

  W połowie XXIw. na Ziemi pojawiły się Deamony - tajemnicze stworzenia, o duchowej postaci i wyglądzie zwierząt. Zjawiają się one przy swoich właścicielach i obdarzają ich niezwykłymi mocami. Ludzi tych zaczęto nazywać Wybranymi.
  Nastaje nowa Era Uduchowienia. Grupy Wybranych, które zwykli mieszkańcy zaczęli nazywać Gangami, tworzą Rząd i sprawują okrutną dyktaturę. Osoby spoza elity posiadającej Deamony żyją w nędzy na krańcach miast, w ich ostatnich Strefach. Zazwyczaj umierają z głodu i wycieńczenia lub są zabijani za sprzeciwianie się.
  Nastał 139rok. Na świecie pojawili się buntownicy, którym nie podoba się obecny stan rzeczy. Chcą walczyć za to co kochają. Oni wraz ze swoimi Deamonami. Tworzą razem zespół Rebellion i grają muzykę w nielegalnych klubach by dać innym nadzieję na lepszą przyszłość. Grupa ta liczy sobie sześć osób.
  Jedna z nich jest wyjątkowa. Ma moce, ale nie Deamona.

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy problemy jej brata wpłyną na jej życie? Kim jest Igor Gawriłow i co on ma wspólnego z jej rodziną? Jaką rolę w tym wszystkim odegra Cathrin?

  Zapraszam :) http://saygoodbyexx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Nora to zwykła dziewczyna, pracująca u zamożnego pisarza, jako gospodyni domowa. Przechadzając się po ulicach Nowego Jorku, nie wzbudza żadnych podejrzeń. Jednak są to tylko pozory. Skrywa ona tajemnicę, o której, jak się dowiaduje, wiedzą przedstawiciele bestii służących samemu Lucyferowi. Dziewczyna okazuje się pilnie potrzebna, aby uchronić ludzi przed cierpieniem. Poznaje Jamesa, który również należy do rzekomych sług Złego, i Ophelię – panią całego świata Nocnych Wilków i stworzeń magicznych. Nic nie jest takie jak się wydaje, nawet przeszłość Leonarda Coopera, pracodawcy Nory... Przed ekscentryczną Norą los postawi wiele przeszkód i przygód.

  http://szkarlatna-szkarada.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Słowem wstępu
  Konkurs jest castingiem do wzięcia udziału w projekcie NWK (Napiszmy Wspólną Książkę). Najlepsi autorzy, w zależności ile prac nadejdzie, dostaną się do projektu i podejmą się zadania współpracy. Mogą przejść nawet wszyscy, to zależy od stylu i poziomu opowiadania. Zachęcamy osoby, które już trochę piszą i nie robią podstawowych błędów. Nie wymagamy tutaj pisarzy, spokojnie.
  Kilka słów o NWK.
  Projekt polega na pisaniu rozdziałów w czasie 2 tygodni od opublikowania poprzedniego. To znaczy, że pierwszy rozdział publikuję ja. Wszyscy uczestnicy dostają ogólny zarys fabuły, bardzo ogólny. Wszystko zmieniacie wy. Dlaczego? Bo to wy tworzycie historię. Po moim rozdziale, pierwsza osoba z kolejki (co nie będzie miało znaczenia, kto był lepszy w castingu, nie martwcie się) pisze kolejną część tworząc jakąś cząstkę fabuły. Potem ja to publikuję i idziemy dalej. Tak do samego końca kolejki, a potem od nowa. Wszystko będzie wyjaśnione w regulaminie.
  NWK ma na celu rozwijanie wyobraźni, wzmacnianie się w pisaniu, bo sztuka to trudna, oraz poprawia umiejętność pracy w zespole.
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam na opowiadanie z gatunku romans, fantasy, dramat (O wilkołakach)
  http://az-po-pieklo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Zapraszam na mój nowy blog! :)

  Od krwawej rzezi w królestwie Tangriv na północy mija piętnaście lat. Ocalały książę Villerious musi wyrzec się swojego imienia i żyć jako zwyczajny chłopak. W wyniku nieprzewidzianych wydarzeń zostaje na niego rzucona klątwa, a jedynym, który może mu pomóc jest czarodziej Herslick. Lecz aby go odnaleźć, musi sprzymierzyć się z jego prawą ręką – Akirą. W tym celu wyrusza do prastarych Szepczących Wierzb, które są miejscem spotkań wyklętych przez Północ magów.

  http://krew-polnocy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 34. Zapraszam na krótki prolog oraz pierwszy rozdział mojego, nowego opowiadania! ;) http://jestesnaszymskarbem.blogspot.com/ Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 35. Niebo zapłonęło.
  Wojna nadchodzi i każdy odczuwa ją głęboko w sobie. Kto zostanie wrogiem, a kto sojusznikiem? Konflikt zapłonie w pełni, a miłość zakazana objawi się w złym momencie. Brat zawalczy z bratem, mężczyzna z kobietą, ponieważ w wojnie nic nie jest tak jak powinno. Walka zbiera swe okrutne żniwa, nie pozostawiając nikomu miłosierdzia. Zginą wszyscy.
  Niebo upadło.
  http://counterfeit-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Cześć, zapraszam na drugi rozdział, jeśli masz ochotę i czas :)
  http://before-you-fall-down.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Dlaczego ludzie, którzy nie przyjmują rad, zawsze ich udzielają? Jest najlepszy, ale nigdy mu tego nie mówiłam.
  Byłem już wcześnie w takiej sytuacji
  Ale zawsze upadałem
  Spędziłem życie w biegu
  I zawsze udawało mi się uciec
  Ale przy tobie czuję coś
  Co sprawia, że pragnę tu zostać
  ,,– Gdzie się podziewałeś?
  – Cieszyłem się śmiercią.”
  ,,– Co wiesz o strachu?
  – Wszystko.”
  http://spectre-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Nastały nowe czasy w Narnii, w której władze objął bezwzględny i pragnący głowy każdego z rodzeństwa Pevensie, Eleazar II. Po brutalnym zabójstwie Zuzanny oraz Łucji, dwaj bracia oraz Kaspian robią wszystko co w ich mocy, by obalić władcę. Lecz aby mieć podstawy do sięgnięcia po koronę oraz tron Narnii, jeden z prawowitych królów musi zapewnić poddanym królową oraz pierworodnego dziedzica, którego nie było w krainie od wieków. W tej chwili przestały liczyć się wszelkie więzy krwi, przyjaźnie czy sojusze. Liczy się tylko tron i miecz, którym włada twój przeciwnik. Nawet jeśli niegdyś zrobiłbyś dla niego wszystko.
  Kości zostały rzucone. Walka rozpoczęta. A kto pierwszy, ten lepszy.
  Zapraszam!
  opowiesciznarnii-noweczasy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Serdecznie zapraszam na mojego bloga http://wzd.piszecomysle.pl/ - opowiadania są krótkie i treściwe, każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie i po prostu się odprężyć.
  Odwiedzam każdego bloga, który odwiedza mnie i zawsze zostawiam po sobie komentarz. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 40. Zapraszam na nowy rozdział: kiedy-gram-znika-caly-swiat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Mam na imię Marlena i ludzie mówią, że jestem psychiczna.
  Mam na imię Paweł i jestem chodzącym rozczarowaniem.
  Mam na imię Marta i... Boże, jak ja nienawidzę mówić o sobie.
  Opowieść o trójce młodych, zagubionych w dzisiejszym świecie ludzi - niedoszłej samobójczyni, fałszywym optymiście i dziwaczce, którzy próbują uciec od problemów życia codziennego, smakując na nowo życie i ucząc się od siebie nowego postrzegania świata.
  Zapraszam serdecznie ;)
  http://pisujesobie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Hejka. c;
  Na moim blogu pojawiła się krótka informacja, zapraszam serdecznie do przeczytania. <3
  Miłego wieczoru! :3
  hear-your-voice-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Witam, biorę udział w konkursie graficznym na kartkę świąteczną, aby wygrać, potrzebne mi są głosy internautów. Głos można oddawać codziennie. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś zagłosował/ła klikając na "Oddaj głos" na moją pracę. To dla mnie bardzo ważne. Dziękuję z góry i pozdrawiam, nomnes. ♥ :) http://it-szkola.edu.pl/kong_galeria,det?img=MTU3NDNNUw

  OdpowiedzUsuń
 44. Fenrira została pokonana.
  Jej ciało spalono na ruinach dziedzińca zamku, który sama przed rokiem obróciła w zgliszcza.
  Zmęczone oczy Rycerzy Revelinu patrzyły na wzbijające się w powietrze czarne kłęby dymu. Wiedźma odeszła. Nadszedł czas, by złożyć broń. Odpocząć.

  - To jeszcze nie koniec - powiedział starzec, zwracając się twarzą do swoich wojowników - Walczyliście dzielnie, żołnierze. Zło odeszło, ale ziarno zostało zasiane. Trzeba je wyplewić. Zgnieść, póki nie zaleje nas czarnym potokiem wrzącej smoły.

  - Co rozkażesz, panie - spytał generał, ocierając zmęczoną dłonią pot z czoła.

  - Zabić każdą czarownicę, którą napotkacie. Tropcie je, palcie, zarzynajcie. Nie znajcie litości. Ruszajcie w drogę! - zagrzmiał - Dopóki ostatnia wiedźma nie wyda ostatniego tchnienia, Revelin nigdy nie będzie bezpieczna.


  Daleko, nad brzegiem rwącej rzeki siedziała przy ognisku kobieta.
  - Nie wiesz, co uczyniłeś, mój królu. Nie wiesz, co uczyniłeś -wyszeptała Amara i rzuciła w tańczące płomienie garść magicznego ziela.

  Krwawe czasy się nie skończyły.
  One dopiero miały nadejść.

  Stal i Krew

  OdpowiedzUsuń
 45. Zapraszam na zapiski-condawiramurs na świeżo dodaną nowosć ;)

  OdpowiedzUsuń
 46. projekt-noe.blogspot.com
  Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń
 47. Zapraszam do Zbioru Opowieści: http://zbiory-opowiesci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. Zapraszam serdecznie na Miniaturkę NR 2 mojego autorstwa, noszącą tytuł "Neonowe Air Max'y".

  http://dariusz-tychon.blogspot.com/2015/11/neonowe-air-maxy.html

  Przy okazji jeśli mam u ciebie na blogu jakieś zaległości, to bardzo za nie przepraszam, ale istnieje możliwość, że nigdy nie będę z twoim opowiadaniem na bieżąco, jednak nie ma się co martwić - nie porzuciłem go. Postaram się wpadać w miarę regularnie, od czasu do czasu, gdy czas pozwoli i ochota mnie chwyci. Obiecuję czytać swoim tempem i zawsze zostawiać prywatną, szczerą opinię, w postaci komentarza, jeśli tylko z twojej strony spotyka mnie to samo.

  Pozdrawiam i spóźnionego - szczęśliwego, zdrowego, bogatego, pełnego bliskich osób, rozrywki i twórczej weny Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 49. Zapraszam cię serdecznie na mojego bloga, który opowiada o losach dzieciach bohaterów mangi Fairy Tail :) (wiadomo) Fairy Tail Następne Pokolenie

  Kilkanaście lat temu Acnologia w czasie trwania wojny zniszczyła prawie cały świat. Gildie magów zniknęły z powierzchni ziemi, zostawiając za sobą jedynie garść historii, którą pewni ludzie planują odkryć – część swojej tożsamości. Ci, którzy przeżyli, walczą o kolejny dzień, o przetrwanie, ale coraz gorzej niosą to na swoich barkach. Czują, że przegrywają, ale wciąż mają nadzieję. Jedni giną lub rodzą się, lecz w powietrzu wciąż czuć zapach spalonych, rozkładających się ciał. Dookoła tylko śmierć. Czy warto walczyć o nadzieję? Tą jedyną?


  Wielu z nich nie wierzy w to, iż odzyskają to, co kiedyś było ich. Wielu zginęło pod smoczą siłą lub pod wpływem ludzi. Świat staje się coraz gorszy. Codziennością stają się gwałty, kradzieże, morderstwa, a nikt nie może nic z tym zrobić. Wszyscy chowają się niczym te tchórze, które tak łatwo dały się pokonać Acnologii. Jednakże, gdy na oczach nastolatki ginie pewna ważna osoba w jej życiu, postanawia ona zmienić ten cholerny, popieprzony los. Raz na zawsze.

  http://smocza-era.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 51. Świat wygląda zupełnie inaczej, gdy stąpasz przez jego Mrok...
  Dwójka młodych ludzi odkryła sekret swej przeszłości, rodziny, nic już nie ma prawa wrócić do normy. Znaleźli się w samym środku tego strasznego świata, odkrywając jego tajemnice, już nie jako ludzie, a istoty stworzone dla tego miejsca. Dopiero teraz zaczęła się prawdziwa walka o przetrwanie, a im przypadnie znacząca rola w wielkiej bitwie. Najpierw jednak będą musieli wybrać stronę, za którą się opowiedzą.
  Czy w wojnie poprą ludzi, walczących o przetrwanie po tragedii, czy Wyklętych - magicznie uzdolnionych, mających szansę zemścić się za lata represji i tortur.
  To opowieść w postapokaliptycznym świecie pełnym magii.
  Trzeci sezon dla starych czytelników jest zupełnie innym wejściem w opowiadanie. Dla nowych zaś czymś... najprościej mówiąc nowym, nie trzeba czytać poprzednich sezonów, by zrozumieć co dzieje się w trzecim. To zupełnie nowe opowiadanie w starym, mrocznym wydaniu.

  Zapraszam
  strazniczka-nocy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 52. Zapraszam na nowość na zapiski-condawiramurs :)

  OdpowiedzUsuń
 53. Masz tu dużo komentarzy, ale mam nadzieje, że znajdziesz czas,żeby zajrzeć na mojego bloga : http://never-grovv-up.blogspot.com/
  Nie oczekuje, że będziesz go czytać. Liczę bardziej na twoją ocenę. Opinia kogoś kto tak dobrze pisze wiele by dla mnie znaczyła.:)
  Z góry dziękuje.

  OdpowiedzUsuń
 54. Zapraszam Cie na nowosc na zapiski-Condawiramurs :)

  OdpowiedzUsuń
 55. http://boski-konflikt.blogspot.com/
  Bogowie są podobni do ludzi. Także się śmieją, kochają, nienawidzą i mszczą. Jednak oni nie mają zahamowań. Aby ocalić najdroższego przyjaciela potrafią zabić swoich towarzyszy, aby się zemścić zniszczą połowę świata.
  Można ich podzielić na dwie strony konfliktu: tą jasną i tą ciemną. Przynajmniej w teorii. Oni wszyscy, niezależnie od pochodzenia, są tacy sami. Nie należy im ufać. W praktyce, każdy dba tu tylko o siebie, o swoją pozycję i moc, nie przejmując się tym, że kogoś rani. Oczywiście istnieją wyjątki, lecz znikają one w morzu ambicji i żądzy władzy.
  Chciałabym wam opowiedzieć historię panteonów, historię bogów. Choć rozgrywała się ona tysiące lat wcześniej, ma wpływ na to, co dzieje się teraz. Bo bogowie nie wybaczają, nie zapominają. Ich rozgrywka trwa nadal, ale ważne są także ich pobudki. Nie wszystko jest tak jasne, jak się wydaje. Przeczytajcie, zrozumcie. Może to uratuje wam dziś życie, bo ciemność i chaos nadciągają.
  I spróbujcie im wybaczyć.

  Zapraszam,
  Mentrix

  OdpowiedzUsuń
 56. SPAM
  Nie była dziewczyną, do której chłopak uśmiechnie się bez najmniejszego powodu. Była wojowniczką, która przebijała ludzkie serca z idealną precyzją.
  Kiedy sztylet przecina jego skórę, a do twoich uszu dociera jego przeraźliwy krzyk, nie myślisz o tym, że zadałeś komuś ból. Myślisz o tym, że kolejna nadprzyrodzona istota zakończyła swój żywot. Alex jest zwyczajną nastolatką. Teoretycznie. W praktyce jest żywiołową łowczynią, która nie zawaha się zakończyć twój żywot. O ile jesteś istotą nadprzyrodzoną.

  Nocne Szaleństwo

  OdpowiedzUsuń
 57. Witaj! Kath Lewis chce opowiedzieć Ci historię o samotności, biedzie, niełatwych wyborach i trudnej miłości pośród gruzów starej rzeczywistości. Opowiadanie może jest zupełnie inne od Twojej twórczości, ale rzuć okiem, a może Ci się spodoba. Zapraszam do zostawienia swojej opinii w komentarzu. :)

  Pozdrawiam Xx
  OCZY w OGNIU

  OdpowiedzUsuń
 58. Witaj,
  Chciałabym Cię zaprosić na mojego bloga z opowiadaniami. Będą to krótkie nowele. Moje pierwsze opowiadanie jest o tematyce lekarskiej, dotyczy świata doktorów. Oddany lekarz z pasją leczy i operuje chore dzieci.
  www.opowiesci-sovbedlly.blogspot.com

  Fragmenty:
  "Nic nie mogliśmy już zrobić. Nikt z nas się nie odzywał. W oczach lekarzy malowała się przygnębiająca pustka. Widziałem, jak po zaskoczonej twarzy Henryka spływał pot. Paweł spuścił głowę i ukrył ją w dłoniach. Jedna pielęgniarka, najbardziej wrażliwa, zaniosła się spazmatycznym szlochem. Byłem na tę śmierć zupełnie nieprzygotowany. Drżącymi dłońmi zdjąłem maseczkę z twarzy i wyrzuciłem ją do kosza. Wewnętrznie cały się trząsłem, choć nie dawałem tego po sobie poznać."

  „Zagryzłem wargi, wsiadłem na przednie siedzenie i odjechałem z piskiem opon. W czasie drogi słuchałem ciągłego dźwięku dzwoniącej komórki, przypominającego uciążliwe tykanie zegara. Pewnie znowu ktoś chce mnie nastraszyć. Jechałem z dużą prędkością, jakbym w ten sposób chciał uciec od problemów. Jakby ta podróż miała pomóc mi w zapomnieniu o przeciwnościach losu.”

  Zapraszam i pozdrawiam :)
  OPOWIESCI-SOVBEDLLY.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 59. (Brak opisu) - po wszystko co najlepsze trzeba się pofatygować :
  http://medrowey.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 60. Piszesz opowiadanie i czujesz, że, mimo najlepszych chęci, ciągle mu czegoś brakuje? Chciałbyś się dowiedzieć, jak to poprawić? W takim razie zapraszamy serdecznie na naszą ocenialnię, gdzie indywidualnie podejdziemy do Twojej pracy, pokazując jej wady i zalety, a przede wszystkim postaramy się doradzić Ci, w jak najlepszy sposób doszlifować Twój tekst.
  Gorąco zapraszamy na http://nerdy-ocenkujo.blogspot.com/
  Załoga Nerdów.

  OdpowiedzUsuń
 61. Dawno, dawno temu, tam, gdzie woda jest tak błękitna, jak najdelikatniejsze płatki niezapominajek i tak głęboka, że żadna kotwica nie dosięgnie dna, mieszkał lud syren. Skal, jedna z córek Trytona, czuła się w morskich głębinach jak ryba w wodzie. Do czasu, aż nie została złapana w rybacką sieć.

  Morska Fala

  OdpowiedzUsuń
 62. Chciałabym poinformować, że jako iż zdecydowałam publikować jedynie Niezależność, zmieniłam adres bloga na niezaleznosc-hp.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 63. Zapraszam na ostatni rozdział części pierwszej ;)
  Pozdrawiam! ;*
  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 64. Opis: Rachel zdecydowanie nie jest jeszcze dojrzała. Wychowana przez bogatych i niedostępnych rodziców nauczyła się radzić sobie sama... Dlatego nigdy nie powiedziała nikomu, jakie ma umiejętnosci. Nadchodzą jednak wydarzenia, które nie będą dotyczyły jej dorastania, i których wpływy rodziców nie będą w stanie rozwiązać.
  http://wirus-r.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. hej :) mam nadzieję, że kończysz już szczęśliwie matury! Teraz czekają Cię najdłuższe wakacje życai^^. Zapraszam serdecznie na nowość na niezaleznosc-hp.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 66. Cześć :)
  Matury ci się pewnie powoli kończą (jeśli już ci się nie skończyły, wiec chciałabym cię zaprosić do mojego nowego opowiadania.
  http://granica-olimpu.blogspot.com/
  Być zwykłym człowiekiem - to odległe marzenie staje się dla młodej Penelopy mottem, dzięki któremu będzie w stanie przetrwać czas próby, jaki wyznaczyli jej Bogowie.
  Dręczona przez sny i wizję swojej niechybnej śmierci, ucieka przez wołaniami Najwyższych, którzy oczekują od niej czynów, jakich nie jest w stanie dokonać.
  Wplątana zostaje jednak w wojnę, którą wypowiedział sam Ares.
  I choć postanawia przywrócić swojemu życiu normalność zabraną przez jej matkę, Atenę, przeznaczenie wprowadza ją na zupełnie inną ścieżkę.
  Czy uda jej przezwyciężyć proroctwo i jak zakończy się wojna, której konsekwencje rozpoczną nową erę?

  Po kilku latach trzeba było w końcu napisać wymarzone opowiadanie o bogach greckich :)
  Pozdrawiam i czekam na nowy rozdział u cb ;)

  OdpowiedzUsuń
 67. Hej! Chciałam przeprosić za wszelkie zaległości w komentowaniu, choć staram się być na bieżąco. Ale... sesja is coming. ;)
  Tymczasem zapraszam na nowość u mnie:
  http://spisane-czarnym-atramentem.blogspot.com/2016/05/op-tamta-dziewczyna.html

  OdpowiedzUsuń
 68. Możesz odejść, bylebyś zawsze był blisko...

  "Nie piszę po to, by się na ciebie złościć, za to, że mnie zostawiłeś. Nie, nie jestem aż taka szalona. Nie piszę, by użalać się nad swoją nieporadnością, bo jeśli, tak jak mi kiedyś obiecałeś stoisz gdzieś nade mną, doskonale wiesz, że sobie nie radzę. Nie piszę, po to, by zapewniać cię, że zawsze będę o tobie pamiętać. Nie. Nie po to. O tym doskonale wiesz.
  Piszę, byś wiedział, że byłeś tym jedynym, tym idealnym człowiekiem, na którego zawsze czekałam. Poznanie ciebie było najlepszym darem od losu, jaki ktokolwiek dostał i do tej pory nie mogę uwierzyć, tam na rogu wpadłam właśnie na ciebie. Tak bardzo cię kochałam.
  Tak bardzo wciąż cię kocham. I zawsze będę.
  Żałuję, że tak rzadko ci o tym mówiłam. Teraz mogę jedynie mieć nadzieję, że zawsze o tym wiedziałeś.
  Bo ja zawsze byłam pewna ciebie."

  Zapraszam na nowy, o niecodziennej formie, blog o niezwykłej miłości, stracie i godzeniu się z samotnością, która dotyka każdego.

  utraceni.blogspot.com

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 69. http://short-stories-dellirah.blogspot.com/
  Jedna noc może zakłócić pozornie spokojne życie Rayny. Od tego momentu jej problemem nie będzie bezsenność czy pogodzenie pracy i nauki, tylko gra, której jest uczestnikiem. Dokąd zaprowadzi ją trop zmarłej dziewczyny, która wyglądała identycznie jak ona?

  Czas start.

  Gra rozpoczęta.
  Pozostaje tylko pytanie, kto pierwszy odpadnie.

  Swoich czytelników stawiam na pierwszym miejscu, więc na bieżąco śledzę ich twórczość i aktywnie komentuję ich poczynania. Innego wyjścia nie mam, ponieważ małą ilość czasu jaki posiadam, poświęcam na nadrabianie ich rozdziałów. Zasada "wracającego dobra", tak kiedyś podchwyciłam, inaczej "czytanie za czytanie". Jesteś zainteresowana/y?

  OdpowiedzUsuń
 70. No gdzieś już o tym czytałem. Ale tutaj jest bardziej zrozumiale. Polecam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie do końca rozumiem :P O czym już czytałeś?

   Usuń
 71. Szesnastoletnia Lena Mikler umiera i trafia do świata dla zawieszonych pomiędzy życiem a śmiercią. Przez wymazanie pamięci, nie potrafi zrozumieć, dlaczego została przydzielona do przedziału SAMOBÓJSTWO. Anioł Stróż pomaga jej odpowiedzieć na niektóre pytania, ale i sprowadza kolejne. Dziewczyna zostaje wplątana w wojnę Stron, gdyż, przez bycie odpowiedniczką złowrogiej Angeli Vivere, może być kluczem do rozwiązania zagadki.
  Rodzice Leny znikają w tajemniczych okolicznościach, a gdy najbliżsi są w niebezpieczeństwie, nie sposób podejmować racjonalne decyzje. Przejście testu nie gwarantuje zwycięstwa, a dramatyczna sytuacja na świecie wciąż się pogarsza. Nawet śmiertelnicy przeczuwają, że zło czai się wszędzie. Nie tyle na ulicach i wśród szeregów wrogiej armii, co w ich własnych sercach.

  W świecie upadłych aniołów, nefilim, Queerów i odpowiedników nic nie jest takie, jakie się wydaje.

  kot-z-maslem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 72. Szesnastoletnia Lena Mikler umiera i trafia do świata dla zawieszonych pomiędzy życiem a śmiercią. Przez wymazanie pamięci, nie potrafi zrozumieć, dlaczego została przydzielona do przedziału SAMOBÓJSTWO. Anioł Stróż pomaga jej odpowiedzieć na niektóre pytania, ale i sprowadza kolejne. Dziewczyna zostaje wplątana w wojnę Stron, gdyż, przez bycie odpowiedniczką złowrogiej Angeli Vivere, może być kluczem do rozwiązania zagadki.
  Rodzice Leny znikają w tajemniczych okolicznościach, a gdy najbliżsi są w niebezpieczeństwie, nie sposób podejmować racjonalne decyzje. Przejście testu nie gwarantuje zwycięstwa, a dramatyczna sytuacja na świecie wciąż się pogarsza. Nawet śmiertelnicy przeczuwają, że zło czai się wszędzie. Nie tyle na ulicach i wśród szeregów wrogiej armii, co w ich własnych sercach.

  W świecie upadłych aniołów, nefilim, Queerów i odpowiedników nic nie jest takie, jakie się wydaje.

  kot-z-maslem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 73. Vakme, czekam na rozdIalik :* i Zapraszam na niezaleznosc-hp.blogspot.com na nowosc

  OdpowiedzUsuń
 74. Zamykam oczy.
  I nagle wiem, że wszystko jest tak, jak powinno.
  Jestem tu, gdzie moja miejsce.
  I naprawdę w to wierzę.

  Teraz ty zamknij oczy.

  Czy widzisz to, co ja? Piękne łąki, duże lasy, leśny strumyk, w którym woda jest tak czysta, że widać każdy, nawet najmniejszy kamyczek na samym dnie. Słychać śpiew ptaków i czujesz ten niesamowity spokój, który otula Twoje ciało, niczym puchowy kocyk w zimne dni. A potem, otwierasz je. I zaczynasz myśleć, że szansa na to szczęście faktycznie istnieje.

  Cóż, jesteś szczęściarzem. Bo gdy ja otwieram oczy, nie widzę nic.
  Jedynie zwykłą pustkę, ciszę, której nie jest w stanie wypełnić żaden dźwięk.
  I wiem, że właśnie na tym to wszystko polega, tak to wszystko się zakończy.

  Więc staram się ich nie otwierać. Stoję z zamkniętymi oczami, wyobrażając sobie, że jestem na szczycie góry i zastanawiam się, czy nie skoczyć.

  Zapraszam serdecznie na bloga o tematyce Potterowskiej, jednak nie takie jak każde dotychczasowe. Bohaterką nie jest Lily Evans, choć ona sama również się tam pojawia ;)
  http://sekret-przeznaczenia.blogspot.com

  Będzie mi bardzo miło jeśli się pojawisz i przy okazji przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 75. Blog został dodany do Katalogu Euforia.
  Pozdrawiam, Białko.

  OdpowiedzUsuń
 76. Witam :)

  Jako, że wychodzę z optymistycznego założenia, że piszący lubią też czytać, przybyłam zaintrygować cię swoją historią psyhologiczno-fantastyczną. Do rzeczy:

  Ukryci. Więźniowie iluzji.
  (Zapowiedź książki. Wejdziesz, nie wyjdziesz.)

  Świat stoi nad przepaścią. We wszechogarniającym kryzysie wartości ludzie pozbawieni przewodników umierają.
  W chaosie rośnie zagrożenie ze strony dżihadystów, jednak czy to ich powinniśmy się obawiać najbardziej?
  Ukryci zostali powołani, by zaprowadzać ład, pokój i dobro między ludźmi.
  Jednak okazuje się, że Moc ma dwie strony: Dawania i Zabierania.
  Którą ostatecznie wybierze Szarlin Melania Drucka?
  Czy odgadnie tożsamość prawdziwych ukrytych?
  Czy pokona zasłonę iluzji?
  Uważaj. Nic nie jest takim, jakim się wydaje.

  fragment:
  "Kimkolwiek jesteś, powstrzymam cię. Pora powołać do życia kolejnego Wtórnego. Który to już będzie? 375. No tak. Tym razem czas na poszerzenie mojej trzeciej grupy. Sto dziewiętnasty Wtórny do Grupy Iluzji. Nie chciałam tego robić, ale to może przechylić szalę. Moc Jedni jest wieczna i niezniszczalna. Jestem w końcu Ukrytą, jeśli stworzę Wtórnego z Alians-oblicza moc Jedni zwiększy się do nieskończonych wręcz rozmiarów, to może pomóc w wykryciu TEGO. Jedno ale. Jeśli..."
  "492 lata temu Szarlin przyjęła moc. Stała się Ukrytą. W chwili gdy fakt się dokonał, została na wieczność połączona z ostatnią osobą, której spojrzała w oczy. "

  ukryci-wiezniowie-iluzji.blogspot.com

  Zapraszam BARDZO serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 77. Witaj!

  Poszukujesz bety do swojego opowiadania? Chcesz, by Twój tekst był przejrzysty i bez błędów?
  Dobrze trafiłaś/eś. Jestem chętna Ci pomóc. Oferuję sprawdzanie pojedynczych rozdziałów, a w sprawach dłuższych tekstów możemy się dogadać. Więcej szczegółów znajdziesz na
  http://sovbedlly.blogspot.com/2016/05/korekta-tekstow.html

  Ślę uściski,
  Sovbedlly

  OdpowiedzUsuń
 78. Witaj!
  W naszej blogosferze rozpoczyna pracę nowy katalog. Możesz już teraz zgłosić do niego swoją stronę! Jeśli chcesz, zajrzyj do Nas w wolnej chwili i zapoznaj się z regulaminem.
  katalog-z-glowa-blogspot.com

  Powodzenia w dalszym blogowaniu! Przepraszamy za spam!

  OdpowiedzUsuń
 79. Masz ochotę jeszcze raz przenieść w świat baśni? Odsłaniam przed Wami nową wersję Pięknej i Bestii — ale to nie będzie prosta bajeczka…
  Bella nie jest najukochańszą córką ojca… ale tą najbardziej nieposłuszną.
  Kupiec unika szponów Bestii nie dlatego, że Bella zechciała go zastąpić… ale dlatego, że sam złożył ją w ofierze potworowi.
  Bella nie jest traktowana w zamku jako gość… tylko toczy z Bestią grę o własne życie.
  Czy dziewczyna będzie na tyle sprytna, aby przetrwać w mrocznym zamczysku, nad którym od dawna spoczywa klątwa? Czy zdoła obudzić w Bestii uczucie? A może wręcz przeciwnie, dołączy do pozostałych cieni twierdzy?

  [https://klatwa-rozy.blogspot.com/]
  Zapraszam gorąco ^^

  OdpowiedzUsuń
 80. Zachęcam do zapoznania się z tym co tworzę. Co prawda "Kierunku" od dawna nie czytałem, ale byłem stałym bywalcem na "Krainie" i przeczytałem ją całą :)
  Niestety sam również kieruję się zasadą, że ofiarowuję swoje zaangażowanie tylko tym, od których mogę je otrzymać.

  dariusz-tychon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 81. Hej, hej. Kiedy pojawi sie nowosc? tesknie ^^

  Zapraszam w chwili wolnej na nowy rozdział Niezależności

  OdpowiedzUsuń
 82. Witaj.
  Serdecznie zapraszam Cię do mnie i zachęcam do czytania Liliana i tajemnica magicznej Gilardii. Jest to magiczna historia, która może zaskoczyć nie jedną osobę. Odległa nieco magiczna kraina,z której pochodzą, dziwne istoty istnieje naprawdę, a jej odkrycie staje się nieco problematyczne szczególnie dla Liliany, która jako główna bohaterka całego tego zamieszania dozna nie jednego szoku i zaskoczenia. Natomiast życie i jego zakamarki są jeszcze przed nią, a to, co zadecyduje, będzie miało wielki związek z jej przyszłością."
  Jeżeli lubisz książki fantasy lub te, co z przygodą są za pan brat, ta książka jest dla ciebie. Rozdziały będą pojawiać się systematycznie raz na tydzień. Mam nadzieję, że wpadniesz i Ci się spodoba ^.^ Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia. Buziaki x
  http://piorkiemlili-pomiedzywersami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 83. zapraszam na nowośc na NIezależność :* i czekam na nowosć tutaj z ogromną niecierpliwością!

  OdpowiedzUsuń
 84. Po wypadku samochodowym, z którego tylko ona uchodzi z życiem, osiemnastoletnia Melanie Winchester trafia pod opiekę dziadków. Nastolatka zamyka się w sobie, nie widzi dla siebie żadnej przyszłości i często imprezuje z nowo poznanymi przyjaciółmi: niezauważaną przez zapracowanych, bogatych rodziców Diane, zuchwałym, niestroniącym od kokainy Markiem oraz bawiącym się dziewczynami Leonardem. W maturalnej klasie Melanie poznaje uroczego Kyle'a, który za wszelką cenę próbuje zburzyć jej mury obronne i pokazać, że mimo tego, co ją spotkało, może żyć dalej. Czy uda mu się przekonać dziewczynę, że szczęście czeka tuż za rogiem?

  http://let-me-tell-you-my-story.blogspot.com/

  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam xx

  OdpowiedzUsuń
 85. Nie spodziewałem się, że nadejdzie taki dzień, który będę mógł nazwać ostatnim. To, co nas spotkało, sprawiło, że wszyscy poczuliśmy się nieśmiertelni. Wydaje mi się, że na początku przede wszystkim dobrze się bawiliśmy. Do czasu ostatniego dnia. Nie byłem na niego przygotowany i kiedy się zakończył, czułem się całkowicie rozbity. Właściwie byłem wrakiem dawnego siebie. Może gdybym wiedział, zniósłbym to lepiej. Ale czy na takie dni można się w ogóle przygotować?
  dzien-ostatni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 86. Zapraszam Cię na nowośc na niezaleznosc-hp.blogspot.com i zyczę wesolych Świąt. zauważyłam ogłoszenie po prawej stronie i muszę powiedizec, że bardzo się cieszę, że w styczniu wracasz z rozdziałem nr siedem :)

  OdpowiedzUsuń
 87. zapraszam na nowość na Niezależność i czekam z niecierpliwościa na rozdział, styczeń juz minął :(

  OdpowiedzUsuń
 88. Tomek zaparkował przed dziwnym budynkiem. Zdaniem Pauliny, ta ruina wyglądała na całkiem opuszczoną. Nawet przez moment bała się z nim iść, bo wyraźnie zmierzał do wejścia na starą i ciemną klatkę schodową. Szybko jednak pomyślała, że jej obawy są zupełnie nieuzasadnione, bo przecież była ze swoim chłopakiem, który zawsze się o nią troszczył i nie pozwoliłby na to, by coś złego ją spotkało. Na tyle mu ufała.
  – W kieszeni mam latarkę – powiedział i zatrzymał się, a gdy ją wyjęła, to ponownie zaczął kuśtykać, pomagając sobie przy tym jedną kulą.
  – Dokąd idziemy?
  – Na dach – odpowiedział, a jego oczy przy tym dziwnie zabłysły.
  Zdaniem Pauliny, było to mocno przerażające, ale pomimo tego nie miała zamiaru rezygnować z niespodzianki, więc ucieczka tym bardziej nie była jej w głowie.
  „Nie jesteś sama” – serdecznie zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 89. Cześć! :)
  Jestem ambasadorką Sweek i chciałabym Cię serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w konkursie literackim #Przygoda organizowanym przez ten portal. Zadanie to napisanie krótkiego opowiadania (max 5000 słów). Do wygrania jest 1000 złotych, przewidziane są także wyróżnienia za najlepsze historie. ^-^

  Więcej informacji znajdziesz tu:
  https://blog.sweek.com/pl/wielki-konkurs-literacki-przygoda/

  Pozdrawiam,
  Kasamiyo

  OdpowiedzUsuń

Rozbitkowie